Blog > Komentarze do wpisu
Wiosna

Troszkę czasu minęło od ostatniego wpisu. Ale pora obudzić się ze snu zimowego. Może z nastaniem wiosny przestanę wreszcie chorować? Przeziębiłam się we wrześniu i tak mi się to ciągnie do tej pory. Robótki troszkę w związku z tym przygasły, ale walczyłam i działałam:) Popełniłam kilka serwetek, 3 chusty szydełkowe, namiętnie ćwiczę się we frywolitkach... Mam też kilka rozgrzebanych robótek m.in. obrusy dwa i firanę ( Aurelia w tym czasie chyba dwie popełnić zdążyła, a ja w porównaniu z nią tylko zaczęłam:))

A teraz czarowanie wiosny. Ta serwetka już kiedyś była w formie roboczej. Teraz ładnie naciągnięta i wyprasowana:)

piątek, 30 marca 2012, szydelkoija
Tagi: serwerka

Polecane wpisy

  • Moje ogony:)

    Wpis specjalnie dla Ani:) Czarny Alibaba: Fruzia:

  • Serwetka Wiosna 2014

    Na blogu Renulka http://renulek.blogspot.com/ ruszyło kolejne wspólne supłanie serwetki. Chwilowo udaje mi się być na bieżąco:) Robię z cieniutkiego kordonka Br

  • Serwetka frywolitkowa

    Wracam po dłuższej przerwie na bloga łono. Postaram się w przyszłym tygodniu wysłać wszystkie schematy o które prosiłyście. Dziękuję, że mnie odwiedzacie:) Piln

Komentarze
haftka54
2012/03/31 19:11:14
Witaj , dziękuję za komentarz u mnie! Piękną wiosenną serwetę popełniłaś!Odczytuję, że wrobony wzorek to motylki, ale moga tez być listki, tak, czy tak, bardzo mi się podoba! Mnie choróbsko jakoś ominęło, a Tobie życzę pełnego i szybkiego powrotu do zdrowia! Pozdrawiam!
-
aureliamyszkaszara
2012/04/21 21:08:07
jest śliczna :)
-
Gość: make.up.istka, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/08/12 17:07:59
Przejrzałam praktycznie całego bloga :) Piękne robisz te serwety... Ja tylko raz zabrałam się za nie i od roku dwóch skończyć nie mogę... Podziwiam za dokładność i staranność. Ja chyba pozostanę przy chustach ;)
-
Gość: niecierpliwy x, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/12/06 23:13:10
Jak pisze poprzedniczka ładny blog tylko dlaczego taki teraz opuszczony?